Pełnomocnik Rektora ds. Współpracy z Gospodarką

Prof. dr hab. inż. Aleksander Lisowski

aleksander_lisowski@sggw.pl

 

Pełnomocnicy Dziekanów ds. Współpracy z Gospodarką

Wydział Skrót Kontakt
Wydział Rolnictwa i Biologii dr hab. Stanisław Samborski stanislaw_samborski@sggw.pl
Wydział Medycyny Weterynaryjnej dr Jacek Wilczak jacek_wilczak@sggw.pl
Wydział Leśny dr hab. Jacek Piętka jacek_pietka@sggw.pl
Wydział Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu prof. dr hab. Janina Gajc-Wolska janina_gajc_wolska@sggw.pl
Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska dr inż. Wojciech Sas wojciech_sas@sggw.pl
Wydział Technologii Drewna dr hab. Paweł Kozakiewicz, prof. SGGW pawel_kozakiewicz@sggw.pl
Wydział Nauk o Zwierzętach dr inż. Marcin Gołębiewski marcin_golebiewski@sggw.pl
Wydział Nauk Ekonomicznych dr Nina Drejerska nina_drejerska@sggw.pl
Wydział Nauk o Żywności dr hab. Agata Marzec agata_marzec@sggw.pl
Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji dr hab. Magdalena Gantner magdalena_gantner@sggw.pl
Wydział Inżynierii Produkcji dr inż. Karol Tucki karol_tucki@sggw.pl
Wydział Nauk Społecznych dr Marta Makowska marta_makowska@sggw.pl
Wydział Zastosowań Informatyki i Matematyki dr Krzysztof Karpio krzysztof_karpio@sggw.pl

 

Galeria

12116561_10205336440478792_239918266_o_0 12060071_10205336439558769_1088745603_o_0 12116561_10205336440478792_239918266_o 12162357_10205336438278737_140019966_o vi_forum_rozwoju_mazowsza_20151007_0031 vi_forum_rozwoju_mazowsza_20151007_0126 vi_forum_rozwoju_mazowsza_20151007_0139